Ключ до успіху – в бажанні самовдосконалюватись. Вже вдруге – Fiorelli на Superwoman

6-7 жовтня в Chamber Plaza, в Києві, вже вдруге відбулась конференція про жінок і для жінок Superwoman. І, як і першого разу, алкогольним партнером цієї масштабної події стало ігристе Fiorelli Fragolino.

  

Ця конференція – по-справжньому унікальна подія, де успішні жінки різних професій діляться своїм досвідом створення та управління бізнесом. На одному майданчику об’єднались 26 спікерів –  бізнес-леді, ТОП-менеджери, психологи, журналісти, письменниці, дизайнери, стилісти і не тільки. Об’єднались із спільною метою –   створити мотивувальну атмосферу для кожної жінки, надихнути її власним прикладом та переконати, що немає нічого неможливого. А ще – донести до кожного, що поєднувати кар’єру та бізнес, смію та дітей, власні захоплення та хобі – це реально.

  

Запорукою гарного настрою став ігристий партнер конференції – бренд Fiorelli, який  пригощав усіх присутніх фруктовими напоями Fragolino.

   

Партнери конференції розігрували безліч цікавих та корисних призів. Зокрема, і бренд Fiorelli не залишився осторонь та подарував ящик ігристого Fragolino. Для того, щоб взяти участь у розіграші необхідно було просто кинути свою візитку або візитку своєї компанії до барабану та вірити в те, що удача посміхнеться саме вам.

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *