«Лоза любить відкритий пагорб»

Вергілій, Один з найвеличніших поетів Стародавнього Риму

Fiorelli – відомий бренд вишуканого італійського алкоголю. Його легендарна історія почалась ще у 1994 році, коли засновнику виноробні Вінченцо Тосо приснилася виноградна лоза Vitis Labrusca – одна єдина гілочка в полі полуниці. Через кілька місяців – світ побачив знамениті вина Fragolino Fiorelli, з їх унікальним фруктовим ароматом. У той час Італія вже була відома світові як «країна вина» – ним захоплювалися поети та дворяни.

Від дня коли першу пляшку ароматного вина  було розлито на знаменитому винному заводі Toso S.p.A. у гірському регіоні П’ємонт і до сьогодні послідовувачі продовжують справу свого наставника, дотримуючись його принципів – десятки досвідчених італійських виноробів щодня чаклують над  оригінальними ігристими напоями Fiorelli, що виготовляють за незмінною традиційною рецептурою. До початку 2016 року ми вже мали величезний досвід у виноробстві та вирішили доповнити лінійку новим напоєм – Fiorelli Vermouth. Нам вдалося втілити наш досвід та традиції смаку на всіх етапах – від збору плодів, технології приготування до розливу вина в пляшки.

Дбайливе вирощування винограду, ретельний контроль технологій виноробства, витончене оформлення – це те, що відрізняє напої торгової марки Fiorelli з-поміж тисяч інших. Вся продукція Fiorelli наповнена стародавнім духом Італії, вдало інтегрованим  у еру сучасних технологій виноробства.